Hakkımızda

Hatay'ın Lider Catering Firması

Firmamızın ürettiği ve sizlere sunduğu bütün yemek çeşitlerinde kullanılan malzemeler gıda maddeleri tüzüğüne uygun ve Türk Standartları Enstitüsü'nün onayından geçmiş ürünlerdir. Hatay catering firmaları arasında her zaman kaliteli ve güvenli bir şekilde var olmamızın sebebi bu ilkeleri kendimize aşılamaz kural belirlememizdir.

Hatay Chef Restorant & Catering , “kaliteli ve temiz yemek” anlayışıyla, Restaurant ve Catering hizmetleri başta olmak üzere; davet ve organizasyonlarındaki kurumsal yemek ihtiyaçlarına özel hizmetler veren bir “çözüm ortağı”dır.

MİSYONUMUZ

Başta Hatay olmak üzere, ulusal çapta hizmet verdiğimiz işletmelerin en kaliteli ve lezzetli yemek ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan, maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyen, kalite prensiplerinden asla ödün vermeden, müşteri ayırt etmeksizin yalnızca Kaliteli, Hijyenik ve Lezzetli bir firma olmak için daima istikrarlı ve iddialı bir firma olmak.

VİZYONUMUZ

İşletmemiz geleneksel geçmişine bağlı kalarak gelecekteki inovatif gelişmeler ile harmanlanarak, günümüzün mevcut gerekliliklerini sağlamak koşuluyla, gelişime açık bir firma olmanın yanında, sektörün de öncü, yerini daima koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan, en önemlisi de Catering ve Gıda sektöründe kaliteyi ve İnsan sağlığını önemseyen müşterilerin daima tercih ettiği bir firma olmak.

TARİHÇE

• TARİHÇE: 1982 yılından beri ticaretin içinde olan işletme kurucularımızdan olan Hikmet Girişken, ilk ticari girişimciliği toptancılık ile ticaret hayatına atılmıştır, akabinde çeşitli devlet kurumlarına gıda, mal, hammadde tedarikçiliği alanında çeşitli mallar teslim edilmiş esasen kendisini bu alanda geliştirmiştir. Küçük yaştan beri çeşitli alanlarda ticaret yapan Girişken 1994 Yılında Antakya’nın ilk Süper Marketi olan GİRİŞKEN SÜPER MARKETI açmıştır. Ancak zamanın alışkanlıkları, kültür ve toplum buna hazır olmadığı için 1996-97 ekonomik krizi olumsuz
etkilemiştir. Ancak devletin çeşitli kurumlarıyla çalışmayı asla bırakmamıştır.
• 2015 Temmuz Ayında Oğlu Armağan Girişken ile beraber bir Catering Şirketi kurmuşlardır. Hatay içinde çeşitli kurumlara şirketlere, organizasyonlara hizmet vermekte olan HATAY CHEF CATERİNG şirketini inovatif yaklaşım kalite özverisi nitelikli personel ve kurumsallaşma yolunda emin ve sağlam adımlarla ilerleyen işletmemiz günümüzde hala kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti esas olmak koşulu ile çalışmaktadır.

İşletmemiz, yemek sektöründe;

Marka Bilinirliği

Günlük Üretim Kapasitesi

Yemek ve Hizmet Kalitesinde Sürdürülebilirlik anlamında Lider konumda yer almaktadır.

Hatay Chef Catering olarak;

Personel

Tedarikçi Partner

Müşteri

Açısından "En İyilerin Buluştuğu Nokta’’ parolasıyla yola çıkan işletmemiz, bu önceliklerinden asla taviz vermeden güçlenerek yoluna devam etmektedir.

Müşterilerimiz Hakkımızda Nediyor?

Biz Susalım Onlar Anlatsın...

Mehmet T.

“Organizasyonumuzda lezzetli ve güzel sunumları ile bizlere destek veren hatay chef cateringe teşekkürederiz.”

Mehmet T.

İletişim Bilgileri

Adres

Karaali Mah. 1. Cad. No 22/AEski Antakya İskenderun Yolu Üzeri, Antakya/Hatay

Telefon

Size Bir Telefon Kadar Yakınız..+90(539)-660-33-53
+90(538)-684-29-77

E Posta

info@hataychef.com
Call Now Button